top of page

Čo je u nás nové

Detská kardiologická ambulancia, detské kardio, detský kardiológ,
Shop - produkty pre monitorovanie Vášho zdravia

MUDr. Marcela Ivanová, Október 2015

 

Od októbra 2015 sme rozšírili ponuku našich služieb o možnosť zakúpiť si u nás produkty spoločnosti iHealth, pomocou ktorých by sme chceli upriamiť Vašu pozornosť na prevenciu a urobiť ju zábavnou.

Rodina produktov iHealth je určená na monitorovanie rôznych telesných hodnôt a aktivít, ukladanie nameraných dát pomocou mobilnej aplikácia iHealth MyVitals a zdielanie nameraných údajov, pokiaľ si to prajete. 

Spoznajte signály, ktoré Vám dáva Vaše telo a sledujte ich trend či už pomocou pravidelného merania Vašej telesnej  váhy, krvného tlaku, pulzov, BMI indexu, telesného alebo vnútorného tuku,  okysličenia krvi alebo vykonaných aktivít - počet vykonaných krokov, množstvo spálených kalórií alebo kvality Vášho spánku.  

Produkty je možné zakúpiť si v našej ambulancii. 

     

Objednávanie Online 

MUDr. Marcela Ivanová, Január 2015

 

Od januára 2015 sme zaviedli novú službu - online objednávanie pacientov. Ikonu "Objednať sa Online" nájdete v tejto sekcii, ako aj v sekcii Kontakt a na pravej lište našej webovej stránky.  

Objednávanie je jednoduché: po stlačení ikony "Objednať sa Online"  sa Vám objaví kalendár, kde si zvolíte konkrétny deň a hodinu ktorá Vám vyhovuje a stlačíte "Continue". Systém Vás vyzve na doplnenie Vašich údajov - meno, priezvisko, e-mail, telefón, po vyplnení ktorých stlačíte "Submit". Následne by sa Vám mala zobraziť potvrdzujúca informácia a na Váš email by ste mali dostať správu s možnosťou elektronického uloženia termínu do Vášho kalendára v počítači alebo telefóne. 

 

Veríme že táto novinka pre Vás  prinesie väčší komfrot pri objednávaní vyšetrenia z Vášho domova.  

 

Nový EKG Holter

MUDr. Marcela Ivanová, December 2014

 

Od Decembra 2014 používame nový špičkový EKG holter od australskej spoločnsoti Mortara Instruments, ktorým zabezpečujeme 24 hodinové monitorovanie elektrokardiogramu.

Vyšetrenie je uskutočnené záznamníkom minimálnych rozmerov  7x 2x 2 cm , čo je vhodné aj pre menšie deti.  Počas monitorovania je potrebné zapisovať si všetky činnosti a stavy, ktoré môžu ovplyvňovať  pulz pacienta . Zápis je potrebné odovzdať spolu so záznamníkom na vyhodnotenie. 

detská kardiologická ambulancia, detské kardio, srdce, detský kardiológ
Nový echokardiograf Aloka alfa 6

MUDr. Marcela Ivanová, November 2014

 

Od novembra 2014 disponujeme novým moderným echokardiografickým prístrojom od jedného z lídrov na  trhu - spoločnosti Hitachi. Novým prístrojom  Aloka alfa 6 dokážeme kompletne vyšetriť srdce, odhaliť štrukturálne abnormality – či už vrodené alebo získané, zmeny vo veľkosti a funkcii srdca a iné možné komplikácie.               

bottom of page