top of page

iHealth Lite je možné zakúpiť si v našej ambulancii pri vyšetrení. Stačí, keď do poznámky pri online objednávani termínu uvediete o ktorý produkt máte záujem, resp. pokiaľ máte už termín rezervovaný, napíšte nám jednoducho email. 

Udržujte si kontrolu nad svojou hmotnosťou!  

 

     iHealth Lite váha Vám presne zmeria Vašu osobnú homotnosť a Body Mass Index. 

 

Prečo by som mal používať inteligentnú osobnú váhu?

     Aby ste zostali fit, je vhodné si pravidelne merať vašu osobnú hmotnosť a základné osobné  parametre. Týmto sa môžete vyhnúť neprimeranému nárastu alebo poklesu vašej hmotnosti,  čo je považované za rizikový faktor mnohých chorôb.  Takisto Vám to umožňuje merať efekt vašich stravovacích návykov a pravidelného cvičenia.  

 

Aké sú výhody prepojenia osobnej váhy s mobilnou aplikáciou?

     Tak ako obyčajná osobná váha, iHealth Lite Vám presne zmeria Vašu osobnú hmotnosť. Ale keď spojíte iHealth Lite s aplikáciou iHealth My Vitals (dostupné zdarma pre iOS a Android), umožní Vám zmerať aj Váš BMI  (Body Mass Index) a sledovať a zdieľať Vaše údaje počas dlhého časového obdobia, aby ste si vedeli nastaviť Vaše osobné ciele a zostali motivovaný.

 

Prečo sa nám páči?

     iHealth Lite dokáže uchovať až 200 meraní vo vlastnej vnútronej pamäti, takže nemusíte synchronizovať dáta zakaždým, keď sa postavíte na váhu.  So svojím elegantným skleneným dizajnom je vhodným doplnkom nielen do Vašej kúpelne.

 

Merajte, Sledujte, Zdieľajte

Voľne dostupná mobilná aplikácia iHeath My Vitals udržuje automaticky históriu Vašich dát a dáva Vám možnosť zdieľať namerané údaje nielen s nami.  

 

Technická špecifikácia

 

Kompatibilita:

Nájdite si kompatibilné mobilné zariadenia

 

Model: HS4

Bezdrôtová komunikácia: Bluetooth 4.0

 

Baterky a rozmery:

4xAAA sú súčaťou balenia

Rozmer: 35x35x2,8 cm

 

Rozsah:

Maximálna váha: 180 kg

Meracie jednotky: kg/lb

 

 

 

bottom of page